Son moda trendi ve kadınların kıvrımlarını ve daha büyük popolarını gösterme cazibesi şaşırtıcı değil. Geçmişte “tarz” ya da “trend”vücut şekline etki edemiyordu, ancak tasvir edilen en eski resimlere kadar uzanan, en seksi kadın, en kıvrımlı ve en büyük aynı zamanda dik popoya ve kalçalara sahip kadındı.

Tüm dünyada hem erkekler hem de kadınlar için cazibe merkezi dik ve dolgun bir popoya sahip olmak.

Ve neden olduğu hiç de şaşırtıcı değil. Popo ve kalçaların kıvrımları bir kadına çok kadınsı ve seksi bir profil verir.

Popo dikleştirme yani brezilya poposu ameliyatı nedir?

Brezilya tipi popo dikleştirme prosedürümüz, güzel dolgunluk oluşturmak için kendi…


We asked Leyla Arvas, M.D. about the expectations related to breast augmentation, breast reduction and breast lift.

Before deciding on any surgical aesthetic breast procedure, it is very important for you to understand everything about breast augmentation, breast reduction and breast lift, in order to maintain realistic expectations from the procedure concerned. You need to be honest with yourself about why you want to have this procedure. For example never consider having a breast augmentation operation because of someone else, as the decisions of making material changes in your body must be made only for yourself and for attaining your…


Yaş aldıkça yüzümüzde kırışıklıkların oluşmasına doğal süreç diyoruz, ancak bu doğal süreçler bizi estetik anlamda çok da mutlu etmiyor. Yaşlandıkça göz kenarlarında artan kaz ayaklarından, burun ve ağız kenarı çizgilerine, alın kırışıklıklarından kaş arasına, yüz estetiğinde sıklıkla uygulanan ve yüz görünümünü daha genç gösteren bir uygulama mevcut : Botoks.

Botoks ile yüzdeki hoş olmayan çizgi ve kırışıklıklarından etkin bir şekilde kurtulunabileceğini belirten Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op.Dr.Leyla Arvas, botoks ile aynı zamanda ifadenin genç ve güzel olduğunu da vurguluyor.

You Tube Videomuzu İzlemek için Tıklayınız…

Botoks Nedir?

Botoks, Clostridium Botulinum toksinine verilen özel bir isimdir. Nörotoksik etkisi olan…


Certificated Laser Therapists Use The Latest Technology Alma Soprano Ice Titanium Laser Technology.

  • The latest and the best generation of laser technology, for the most effective hair removal.
  • Completely safe and suitable for all skin types
  • Virtually painless treatments with Alma’s Ice-cooled laser handpiece
  • Faster treatment durations with the 4x large spot applicator.

During laser hair removal, a laser beam passes through the skin to an individual hair follicle. The intense heat of the laser damages the hair follicle, which inhibits future hair growth.


Technological advances over the past decade have led to breast aesthetic options that look and feel more natural than ever. Your choices will depend on a number of factors such as your aesthetic goals, the elasticity of your skin, and your body frame. For example; In some cases, Dr. Leyla Arvas may suggest combining breast lift with breast augmentation.

Breast Augmentation

There are many reasons why a woman chooses breast augmentation. They may feel that their breasts are too small or they may notice that their breasts are not the same size. Breast implants come in a variety of sizes…


Yaş alma ile birlikte vücudumuzda bulunan kollajen proteinlerinde azalma meydana gelir. Kollajen insan dokusunda bulunan, bağ, eklem, tendon ve organlarımızı bir arada tutan vücudun temel yapı taşlarından biridir. Ancak yaşın ilerlemesi ile beraber vücuttaki kollajen üretimi de yavaş yavaş durur. Kollajenin vücuttaki görevlerinden birisi de cilde sıkılık ve elastikiyet kazandırarak cilt kırışıklıklarını ve vücutta selülit oluşumunu engellemektir. Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Leyla Arvas, Thermage CPT uygulaması ile vücudun zaman içinde kaybettiği kollajenin uyarılarak tekrar görev yapmasını sağladığını belirtiyor ve bu uygulama ile düzgün bir cilt yapısının ortaya çıktığını belirtiyor.

You Tube Videomuzu İzlemek İçin Tıklayınız..

Thermage…


Günümüzde uygulama ve bakım süresinin kısalığı ya da hiç olmaması nedeniyle tercih edilen ameliyatsız yüz gençleştirme işlemleri hastalar tarafından yoğun ilgi görüyor. Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Leyla Arvas, ameliyatsız yüz gençleştirme işlemi olarak da bilinen Ulthera ya da diğer bir adıyla Ultherapy hakkında bilinmeyenleri sizler için anlatıyor;

You Tube Videomuzu İzlemek İçin Tıklayınız…

Ultherapy Nasıl Uygulanıyor?

Ulthera uygulamasına cildin temizlenmesi ile başlanıyor. Temiz cilt üzerine sürülen özel ultrason jeli ile uygulama başlığı jel üzerinde gezdirilerek uygulama yapılacak alan hekim tarafından taranıyor. Ulthera cihaz ekranında cilt, cilt katmanları ve cilt dokusu ayrıntılı olarak görüntülenir. …


Mezoterapi, doktorlar tarafından hastaların farklı endişelerini tedavi etmek için tüm dünyada yaygın olarak kullanılmaktadır. Mezoterapi, selülit, saç dökülmesi ve çeşitli cilt problemlerinin tedavisinde güvenli bir yöntemdir. Ameliyatsız ve neredeyse ağrısız bir kozmetik tedavi olduğu için bu nedenle vücuda hiçbir şekilde zarar vermez. Bu yeni birinci sınıf prosedür, olağanüstü sonuçları elde etmek için sadece birkaç seans gerektirir. Sadece birkaç ayda cilt renginizi ve dokunuzu iyileştirebilir. Bu birinci sınıf kozmetik prosedürün göze çarpan etkilerini görmek için tüm seansları eksiksiz tamamlamak gerekir.

You Tube Videosunu İzlemek için Tıklayınız,

1: Saç Mezoterapisi ile Saç dökülmesinin önlenmesi:

Saç Mezoterapisi tedavisinin en büyük yararı, saç dökülmesinin…


İstatistiklere göre, erkeklerin yaklaşık% 60'ının yaşamları boyunca saç dökülmesi yaşama olasılığı yüksektir, bu küresel ortalama% 40'a kıyasla yüksektir ve dünyadaki saç dökülmesi hastalarının tahmini% 40'ı kadındır. 60 yaşına gelindiğinde saç dökülmesi kadınların% 80'ini etkileyebilir.

Yeni saç tellerinin ortaya çıkmasından daha hızlı saç kaybediyorsanız, daha derinlere bakmak gerekebilir. Birkaç faktör saç dökülmesine neden olabilir:

  • Stres
  • Hormonal Değişiklikler ve Tıbbi Durumlar
  • Vitamin eksikliği
  • Kalıtsal
  • Saç bakımı veya saç şekillendirme için kimyasalların kullanımı
  • Bazı ilaçlar ve takviyeler

You Tube Videomuzu İzlemek İçin Tıklayınız.

Saç dökülmesi, günümüzde insanların yaşadığı en yaygın sağlık sorunu olarak kabul edilmektedir. Erkeklere kıyasla çok sayıda kadın saç dökülmesi tedavisi…


If pregnancy or weight loss have left excess abdominal skin in their wake, a tummy tuck is a worthy solution. When performed in Turkey, by Dr. Leyla Arvas with total attention to detail, a tummy tuck becomes the essence of a body contouring procedure. Folds of skin are transformed into a sleek exterior, while underlying musculature is repaired to both structural and cosmetic perfection. By addressing aesthetic pride along with physical comfort, a tummy tuck is not merely a tummy tuck, it is an upgrade to one’s quality of life.

Tummy tuck is not a substitute for diet and exercise…

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store